Afsky @ Little Devil 2023 foto Paul Verhagen

Afsky en Mýrdal op 28 oktober 2025

Ho eens! Hadden we enkele weken terug al een nieuwe editie van Doomstad aangekondigd, met Slow Crush, OVERSIZE en Keep (tickets hier), kunnen we de volgende ook alweer aankondigen! Het wordt namelijk dubbel genieten in dezelfde week: naast Slow Crush op zondag 2 november, zie je op dinsdag 28 oktober ook nog eens Deense black metal bazen Afsky, met het Duitse collectief Mýrdal ter support, mogelijk gemaakt door EKKO, TivoliVredenburg en Never Mind The Hype. Tickets kosten 19,50euro en zijn verkrijgbaar via deze link

Afsky
De Deense blackmetalsmid Afsky laat melancholie en woede botsen in een gitzwarte mix van folk en second wave metal. Oprichter en brein achter het project is Ole Luk, die op smaakvolle wijze rauwe emotie weet te verpakken in meeslepende melodieën en een beklemmende sfeer. Een liveshow van Afsky zorgt voor een ontroerende reis door licht en duisternis, waarin black metal wordt benaderd als meer dan alleen een uitlaatklep voor negatieve energie.

Mýrdal
Ter support is er Mýrdal. De band komt uit Leipzig, maar kan klinken alsof ze uit een IJslandse lavagrot zijn gekropen. Denk black metal met vurige riffs en mystieke spoken word. Met debuut Helvíti in de tas komen ze EKKO opwarmen!

Tickets voor Afsky en Mýrdal op dindsdag 28 oktober 2025 kosten 19,50euro en zijn nu verkrijgbaar via EKKO en TivoliVredenburg. Aanvang is om 19:30u.



Deel dit artikel